Книга Мага під номером І
(Публікація в класі А)

00. Один - це Маг; дві Його сили; чотири Його зброї. То є Сім Духів Неправедності; сім стерв’ятників  зла. Мистецтво та Ремесло мага — ніщо як чарування. Як Він мусить знищити Себе?

0. Ще Маг має владу над Матір'ю прямо та через Любов. Маг і є Любов, та разом зв'язані Те та Це в його заклинанні.

1. Спочатку Маг говорить Істину, і далі посилає Ілюзію та Брехню поневолити душу. А втім, це Таємниця Спокути.

2. Мудрістю Своєю створює Він Світи; Слово, яке є Богом - ніхто інший аніж Він.

3. Як тоді Він має завершити Свою мову Мовчанням? Бо Він є Мова.

4. Він перший і останній. Як Він має припинити лічити Себе?

5. Магом це писання стало відоме крізь розум Магістра. Один вимовляє ясно, а другий розуміє; поки Слово— брехня, Розуміння — темрява. Цей вислів Один ясно вимовляє, а другий розуміє; але Слово — неправда, а Розум — темрява. І в цих словах Вся Істина.

6. Але це записано; Бо будуть часи темряви, а це як ліхтар у них.

7. Жезлом Він створює.

8. Чашою Він зберігає.

9. Кинджалом Він руйнує.

10. Монетою Він спокутує.

11. Його зброя наповнює колесо, та на Чому Колесо обертається - йому не відомо.

12. Він повинен припинити всі ці дії, перш ніж прокляття Його ступеню буде знято з Нього. Перед тим, як Він досягне Того, що існує без Форми.

13. І якщо в цей час Він маніфестується на землі як Людина, і тоді це нинішнє писання, нехай буде тим Його методом, щоб прокляття Його ступеня та ноша Його досягнення були зняті з Нього. 

14. Нехай Він остерігається утримання від дій. Бо прокляття Його ступеня полягає в тому, що Він повинен говорити Істину, щоб її Брехня поневолила душі людей. Тож нехай він промовляє це без Страху, щоб Закон було виконано. І відповідно до Його Справжньої Природи цей закон буде сформовано, щоб один міг проголошувати лагідність і спокій, будучи індусом; а інший лютість і догідливість, будучи євреєм; і ще інший палкість та мужність, будучи арабом. Проте ця справа стосується таємниці Втілення, і не тут її оголошувати. 

15. Тепер ступінь Магістра вчить Таємниці Печалі, а ступінь Мага — Таємниці Змін, а ступінь Іпсісімуса — Таємниці Самовідданості, яку також називають Таємницею Пана.

16. Нехай Маг тоді споглядає кожну по черзі, підносячи її до крайньої сили Нескінченності. Де Смуток — це Радість, а Зміна — це Стабільність, а Самовіданність — це Самість. Бо взаємодія частин не має впливу на ціле. І це споглядання має здійснюватися не простою медитацією — значно меншою за причину, але методом, який має бути даний Йому під час Його Посвячення в Ступінь.

17. Дотримуючись такого методу, Йому буде легко поєднати цю трійцю з її елементів, і в подальшому поєднати Сат-Чіт-Ананда, та Світло, Любов, Життя, три на три в дев'ять, які є одним, у якому успіх у медитації  буде досягнуто Тим, що було вперше повідомлено Йому на ступені Практика (який відображає Меркурій у найнижчому світі) у Liber XXVII, «Тут немає нічого під його трьома формами».

18. І це Відкриття ступеню Іпсіссімуса, і буддисти називають його трансом Неродха-Самапатті.

19. І горе, горе, горе, горе, і знову горе, горе, горе, сім разів буде тому, хто не проповідує Свого закону людям.

20. І горе тому, хто відмовляється від прокляття ступеня Мага та ноші Досягнення цього.

21. І в слові ХАОС нехай Книга буде запечатана; так, нехай Книга буде запечатана.

Переклад: Ложа Парсіфаль