Calendar 93 App
Calendar 93 App
Calendar 93 App
Calendar 93

Ми горді представити додаток "Calendar 93", спеціально розроблений для Ordo Templi Orientis командою Ложі Парсіфаль.

Мета додатку:

  • Спрощення процесів управління подіями та зменшення залежності від платформ соціальних мереж.
  • Інформування про події та створення безпечного простору для міжнародних взаємодій.

Calendar 93 може бути корисний як гостям, що бажають відвідувати відкриті заходи, такі як Гностична Меса, і не мають на меті вступати до О.Т.О., так і потенційним кандидатам на вступ.

Основні можливості додатку доступні тільки для зареєстрованих користувачів. Вони обов’язково мають бути дійсними членами О.Т.О. і після реєстрації зможуть бачити не лише заходи свого відділення, а й заходи в інших містах і країнах, також подавати запити на участь в них. Секретар отримує інструмент для менеджменту подій, розроблений виключно для О.Т.О. та побудований на основі потреб нашої організації. Вся детальна інформація про інші можливості додатку може бути надана по запиту.

Наразі додаток надає три типи доступу:

  • Гість.  Користувачі, які не є членами О.Т.О. або не зареєстровані в додатку, мають доступ лише до відкритих подій. Вони можуть надсилати запити на відвідування цих подій. Гості вибирають локальне відділення в "Guest Portal" та додаток автоматично запам'ятовує його до виходу з порталу.
  • Член О.Т.О. Зареєстровані користувачі мають доступ до всіх подій. Вони можуть вибирати ролі та призначати себе на ролі в подіях або вказувати свій намір взяти участь як відвідувачі. Зареєстрованих користувачів автоматично скеровує до відділення, в якому вони зареєструвалися. Є опція вибору іншого відділення в особистому кабінеті.
  • Секретар локального відділення.  Після спеціальної процедури реєстрації секретарі отримують повний доступ до управління подіями у своєму відділенні з детальними інструкціями та підтримкою.

Наша команда продовжує працювати над новими ключовими функціями. Якщо ви хочете зареєструватися в нашому додатку, як офіційне локальне відділення Ordo Templi Orientis або у вас є питання - зв'яжіться з нами через опцію "Contact Us" у додатку. Ми завжди готові надати інструкції та отримати відгук чи пропозиції.

Calendar 93 доступний в App Store (тільки за посиланням) та в Google Play.

App Store Button
Google Play Button