МАГІСТЕРІЙ
Просвітницький клуб Магістерій

Магістерій – це Школа магії та просвітницький клуб за інтересами, що діє від Київської Ложі О.Т.О. "Парсифаль". Це спільнота магів, філософів, астрологів, езотериків, митців та всіх тих, хто здійснює Магістерій.

Ми займаємося просвітницькою діяльністю. На сайті magisteriy.org ми публікуємо авторські статті та переклади з магії, астрології та інших езотеричних наук. Мы відкриті до співпраці. Надішліть свої роботи, і ми опублікуємо їх на відомому ресурсі з магії, що може бути вам корисним.

Відвідуючи наші щорічні семінари, Ви отримаєте безліч цікавої та корисної інформації. Крім того, ви можете навчатись магії та іншим окультним наукам у Школі магії Магістерій. Адепти, що були ініційовані у Ордені Східних Тамплієрів (Україна), готові відкрити частину своїх знань.

Трохи історії

Проект Магістерій виник у 2005 році як електронний журнал у форматі .pdf, який до осені 2010 року розсилався підписникам. В журналі публікувалися авторські статті та переклади з магії, а також інших напрямків езотерики.

В 2010 році з'явився сайт, де можна прочитати ті ж статті та безліч нових матеріалів. Сайт виявився більш ефективним для зберігання та розповсюдження інформації: всі статті під рукою в зручних розділах, їх можна легко знайти через пошук в інтернеті.

З початком епохи соціальних мереж ми відкрили паблік у Facebook і навіть заснували Youtube-канал. Формат соцмереж, як правило, не дозволяє розвернутися з великою кількістю текстів, тому майданчики соцмереж – це місце для натхненних цитувань, посилань на статті, анонсів і оголошень.

З 2014 року ми проводимо щорічні семінари, де адепти, які практикують в самих різних традиціях, діляться секретами своїх досягнень. На сайті в розділі Новини ви знайдете анонси або інформацію про заходи, які вже були.

У 2016 році почали працюва Школа Магії, з'явилися як очні, так і заочні курси з магічних дисциплін. Відеокурси зараз доступні всім бажаючим у будь-якій точці світу. В цьому році планується відкриття додаткових курсів нових вчителів. На даний момент в Школі викладаються Основи магії, Магія Телеми, Захисна магія, Планетарна магія, Магія стихій, Магія ангелів, Енохіанська магія, Північна магія, а також курси з таро та астрології.

Сьогодні Магістерій – це більше, ніж просто сайт, паблік або клуб за інтересами. Це глобальний проект, який об'єднує практиків з різних країн світу. І ми не стоїмо на місці, а постійно розвиваємося.

З питань співпраці пишіть cymbaline@magisteriy.org.