Телемітський Груповий ритуал
Літнього Сонцестояння
Приготування

12 свічок навколо 1 центральної свічки
Пахощі (ладан, кориця)
Дзвіночок
Чаша з рожевим вином для причастя
Виноградина
Вода для очищення
Колода ТАРО для дивінації

Ролі

Служитель Ра
Служитель Хеф-Ра
Служителі 4 елементів
Служитель Зоряного Рубіна
Служитель Очищення
Служитель Освячення
Служитель Одинадцятичастної печаті
Служитель Зоряного Сапфіра

Вступ

Церемоніймейстер дзвонить у дзвіночок 3-5-3.

Церемоніймейстер: Hekas Hekas este bebeloi. Ми зібралися тут, щоб за давнім звичаєм відзначити наступ Літнього Сонцестояння. Чини, як ти волієш – таким буде весь Закон!

Всі: Любов є Законом, Любов відповідна до Волі!

Служитель Очищення очищує Храм водою, промовляючи: Бо чиста воля, невгамована метою, позбавлена жаги до результату, досконала у кожному сенсі.

Служитель Освячення освячує Храм вогнем, промовляючи: Я вознісся у серці твоєму, та поцілунки зірок дощем падають на тіло твоє.

Служитель Зоряного Рубіна виконує Зоряний Рубін.

Церемоніймейстер: Брати та Сестри всіх ступенів Ложі О.Т.О. «Парсифаль»! З любов'ю до Нюїт, завдяки натхненню Хадіт та під владою Ра-Хор-Хута, відсвяткуймо Літнє Сонцестояння!

Виклик елементів

Служитель Землі на телемічному сході креслить перевернуту пентаграму землі, що закликає, вимовляючи THERION, і здійснює знак Vir.

Служитель Вогню на телемічному півдні креслить перевернуту пентаграму вогню, що закликає, вимовляючи HADIT, і здійснює знак Puer.

Служитель Води на телемічному заході креслить перевертану пентаграму води, що закликає, вимовляючи BABALON, і здійснює знак Mulier.

Служитель Повітря на телемічній півночі креслить перевертану пентаграму повітря, що закликає, вимовляючи NUIT, і здійснює знак Puella.

Церемоніймейстер креслить зверху над Вівтарем викликаючу унікурсальну гексаграму Сонця.

Прояв Сонця у знаці Раку

Служитель Ра веде всіх учасників 12 кіл посолонь навколо Вівтаря та зупиняється на півдні, до нього звертається Служитель Хеф-Ра.

Хеф-Ра
: Вітаю Тебе, о Великий Ра! У подорожі своїй ти зрошуєш світлом і теплом усе живе на землі.

Всі: Шана тобі, о Ра! Твоя краса перед нашими очима, твоє сяйво – у наших серцях. Ти крокуєш по небесах, і всі твої вороги повалені; і зірки не перестають співати тобі хвалебних гімнів!

Ра: Я є найдавнішим і наймолодшим, що подорожує через вічність у золотій ризі. Розширення моє безмежне - сьогодні я карлик, завтра - гігант, а через мільйони років розчинюся в нескінченності зірок. Моє сяйво освітлює всіх людей і природу. Вітаю тебе, Хеф-Ра. Ти – вічний нічний мандрівник, обитель Місяця, трон Юпітера!

Всі: Шана тобі, Хеф-Ра! Ти подорожуєш небом, приймаючи Сонце в годину його кульмінації на півночі. Слався у віках, власник теплих літніх днів, водойм та папоротей, даруй людям радість і виконання волі.

Хеф-Ра: Благословенне Сонце Ра! Де мандрував ти так довго?

Ра: 12 місяців мандрував я по 12-ти палацам, щоб знову повернутися до тебе, о Хеф-Ра. Ти запанував на північному небі, і я готовий разом з тобою досягти найвищої точки, найближчої до дороговказної зірки, щоб почати подорож до осені.

Хеф-Ра: Що ти бачив у своїх мандрівках?

Ра: Я бачив великого Лева, на якому я подолав пустелю літньої спеки. Я бачив чисту і непорочну Діву, яку вів Меркурій через поля зрілої пшениці, я бачив Маат із вагами на заході, і вона була схожа на богиню кохання і сивого бога часу, я бачив отруйного Скорпіона, що жалить, даруючи знання. Я бачив напівлюдину, напівконя, що цілився з лука в серця своїх опонентів. Я бачив стародавнього рогатого бога, що панує разом із Сонцем на південному небі, рогами торкаючись вигину зірок. Я бачив глечик, з якого виливалася благодать на Землю, його тримала зіркова дама, що збирала радість всесвіту. Я бачив двох риб, які могли пірнати в глибини царства Нептуна. Я бачив барана весни, що сидів у центрі багаття, я бачив молодого Тельця у вінку з польових квітів, якого вели по квітучих садах. Я бачив Кастора та Поллукса, які сперечалися між собою, і в суперечці яких народжувався розум.

Хеф-Ра: О величне Сонце! Увійди до мого дому і запануй у своїй вищій точці на півночі!

Ра: В радості повертаюсь в твою обитель у зеніті своєї Слави, щоб сісти на троні літа (кидає виноградину в Чашу з причастям, а церемоніймейстер дзвонить у дзвін 1 раз).

Хеф-Ра: Хай буде випита до дна Чаша Священного Грааля!

Ра: Хай буде так!

Причастя

Служитель Ра перемішує колоду і підходить до учасників, щоб кожен дістав з колоди карту – знак наступного півріччя.

Служитель Хеф-Ра подає Чашу з вином кожному для причастя і медитації на карту.

Після того, як усі провели дивінацію, Служитель Ра останнім осушує чашу до дна разом із виноградиною.

Завершення

Церемоніймейстер: Здійснилося! Сонце запанувало у знаку Рака; даруючи нам промені досконалого щастя, радості та краси!

Всі: IAO

Служитель Одинадцятичастної печаті виконує Одинадцятичастну печать.

Служитель Зоряного Сапфіру виконує Зірковий Сапфір.

Церемоніймейстер дзвонить у дзвіночок 3-5-3.

Авторство: Ложа Парсіфаль